دوره یادگیری عمیق Andrew Ng

در این پست می‌خواهیم دوره یادگیری عمیق Deep Learning Specialization با تدریس پروفسور Andrew Ng را معرفی کنیم. این دوره شامل ۵ زیر-دوره است که با گذراندن هرکدام قدم به قدم به یک متخصص در زمینه یادگیری عمیق تبدیل خواهید شد. شما می‌توانید این دوره را به صورت کامل، از طریق لینک‌هایی که در انتهای همین پست وجود دارد، دانلود کنید. با کمپنا همراه باشید.

 

اگر می‌خواهید به بالاترین سطح در هوش مصنوعی برسید، این دوره  دقیقا برای شما ساخته شده است. تسلط به یادگیری عمیق موقعیت‌های جدید فراوانی پیش روی شما قرار خواهد داد. یادگیری عمیق ابرقدرت جدیدی است که شما را قادر می‌سازد که یک سیستم هوش مصنوعی بسازید که ساختن آن شاید چند سال قبل امکان‌پذیر نبود.

در طول این پنج دوره، شما با مقدمات یادگیری عمیق آشنا خواهید شد، با چگونگی ساختن شبکه‌های عصبی آشنا می‌شوید و با نحوه پیش بردن موفقیت‌آمیزِ پروژه‌های یادگیری ماشین آشنا می‌شوید. شما با شبکه‌های کانولوشنی، شبکه‌های عصبی بازگشتی، LSTM، Adam، Dropout،  BatchNorm ،  Xavier/He initialization و غیره آشنا خواهید شد.

هوش مصنوعی در حال تغییر صنایع مختلفی است. پس از گذراندن این دوره، راه‌های خلاقانه‌ای برای استفاده از یادگیری عمیق در کار‌های خود خواهید یافت.

 

 

برای دریافت هرکدام از زیر-دوره‌ها روی عنوان آن کلیک کنید:

دوره اول: شبکه‌های عصبی و یادگیری عمیق

دوره دوم: بهبود شبکه‌های عصبی عمیق

دوره سوم: ساختاربندی پروژه‌های یادگیری عمیق

دوره چهارم: شبکه‌های عصبی کانولوشنی

دوره پنجم: مدل‌های ترتیبی (Sequence Models)تمامی حقوق مطالب برای کمپنا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.